مشاوره و راه اندازی سیستم آب شیرین کن

درباره ما

شرکت ایمن ­آب کاژه متخصص در طراحی و مهندسی سیستم­های تصفیه آب و فاضلاب می­باشد که توانسته است خدمات مربوط به مشاوره، طراحی، ساخت، اجراء و تولید و ترکیب مواد شیمیایی مجاز، تامین کالا و انجام کلیه امور مربوط به بازرگانی پروژه­های مختلف صنایع آب و فاضلاب نفت و گاز و پتروشیمی و صنایع جنبی مرتبط به آن را به اجرا درآورد.
هدف این شرکت ارائه کلیه خدمات مشاوره، طراحی، ساخت، راه­اندازی، راهبری، آموزش و تامین کالای موضوع شرکت با توجه به آخرین تکنولوژی در دسترس توسط نیروهای متخصص خود می­باشد. مشتریان شرکت کلیه افراد حقیقی و حقوقی جامعه در بازارهای ملی و منطقه­ای می­باشد، اگر چه می­کوشیم هیچگاه فرصت­های بازارهای کشورهای منطقه را از دست ندهیم.

شرکت ایمن آب کاژه طراحی و مهندسی سیستم­های تصفیه آب و فاضلاب

استفاده از نیروهای متخصص امور مدیریتی جهت مشاوره و توجه به مسئله بازاریابی با استفاده از آخرین تکنولوژی روز و استفاده از کارشناسان زبده ارتباطات وحمایت از شرکای تجاری پایبند به اصول اخلاقی سازمان، توجه به رشد سودآوری را در این شرکت تقویت کرده است.
این شرکت سعی دارد با ارائه خدمات فنی و مهندسی در کیفیت بالا و با توجه به استانداردهای، مورد تایید کشور اعتماد بیشتر کارفرمایان را نسبت به امکانات تخصص­های داخلی جلب نموده و بتواند برای استقلال اقتصادی کشور و بروز استعداد­های خلاق داخلی جمهوری اسلامی ایران گامی بردارد.
این شرکت با استقرار استانداردهای سیستم مدیریت­کیفیت، ایمنی و بهداشت، محیط زیست، آموزش، رضایت­مندی مشتری و HSE نفت بعنوان یکی از برترین شرکت­های تخصصی توانسته است با ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت برتر، علاوه بر پیشرو بودن در بهره­گیری از دانش فنی روز، سهمی شایان در ارائه الگویی موفق از توان بخش خصوصی در کشور باشد.

خط مشی شرکت ایمن آب کاژه

OUR HSE-MS

شرکت ایمن آب کاژه با استقرار استانداردهای سیستمهای مدیریت کیفیت (ISO 9001:2008 , ISO 10015:1999 , ISO 10004:2010 )، زیست محیطی(ISO 14001:2004)، ایمنی و سلامت شغلی (OHSAS 18001:2007) و نیز الگوی HSE-MSوزارت نفت ( بر گرفته از الگوی بین المللی OGP) خود را مقید و پایبند به اصول زیر می داند و در جهت دستیابی به این اصول برنامه ربزیهای لازم را انجام خواهد داد .
بالا بردن سطح آگاهي و دانش كاركنان در زمینه های HSE با اعتقاد به محوري بودن نقش كاركنان در بهبود عملكرد سازمان
اعتقاد به ايمني در همه ابعاد و تلاش در جهت رسيدن به عملكرد بدون حادثه و تعهد به كاهش ريسكهاو شرايط مخاطره آميز HSE به پايين‌ترين حدي كه منطقا قابل اجراست (ALARP)
تعهد به پيشگيري از بيماري ومصدوميت و همچنین آلودگیهای ناشی از فعالیتهای کاری
رعايت الزامات قانوني و ساير الزامات مرتبط با محيط زيست،ايمني و سلامت شغلي كه شركت موظف به انجام آنها مي باشد
تلاش در جهت افزایش رضایت مشتری
توجه به نظريات ، پيشنهادات و شكايات مشتريان ،طرف هاي ذينفع و گروههاي علاقمند در انجام اقدامات اصلاحي و پيشگيرانه و بهبود مستمرHSEQ
کمک به تامين كنندگان و پيمانكاران و الزام نمودن آنان در پیاده سازی و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت HSEبه منظور تسهیل در ارائه خدمات به کارفرمایان
بهبود فرهنگ كاري،ارتباطات و ايجاد روحيه همدلي و مشاركت كليه كاركنان در جهت نيل به اهداف متعالي شرکت
مشارکت فعال کارکنان در پیاده سازی و نگهداری سیستم مدیریت HSEQ و همکاری تنگاتنگ با نماینده مدیریت در سیستممدیریت HSEQ

آرشیو

کاتالوگ محصولات و خدمات ایمن آب

از آخرین مقالات و محصولات ما مطلع شوید !

محصولات شرکت ایمن آب کاژه

گواهینامه های شرکت ایمن آب کاژه