مشاوره و راه اندازی سیستم آب شیرین کن

مخازن frp / اف ار پی

مخازن frp / اف ار پی

مخازن frp (اف آر پی) یا فیبرهای پلیمری تقویت شده با الیاف ، نوعی ماده کامپوزیت متشکل از دو بخش فیبر یا الیاف تقویتی است که به وسیله یک ماتریس رزین از جنس پلیمر احاطه شده است.

فایبرگلاس یا کامپوزیت های پلیمری نوعی پوشش است که از مواد نفتی و پشم شیشه درست می شود. امروزه بیشتر کارخانه ها برای عایقکاری یا ایزولاسیون مخازن حاوی آب و اسید از فایبرگلاس استفاده می کنند و بدین ترتیب جلوی پوسیدگی و ازبین رفتن مخازن و ضررهای ناشی از آن را می گیرند.

سبک و مستحکم بودن از دیگر ویژگی های فایبرگلاس است که باعث تولید انواع قطعات از جنس فایبرگلاس شده است ( چگالی فایبر گلاس در حدود ۲۰۰۰-۱۸۵۰ کیلوگرم بر متر مکعب است) : مخازن نگهداری مایعات مختلف از جمله اسید، سپتیک تانکها، چربی گیرها ، سپر انواع خودروها، انواع ایرانیتها، اتاقک ها ، سیلوهای سیمان و …

موارد مصرف FRP:

* مخازن پتروشیمی ، پالایشگاه ها و صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی

* مخازن حاوی مواد غذایی

* مخازن حاوی موادشوینده

* مخازن حاوی انواع موادشیمیایی

* مخازن و حوضچه های خنثی کننده و آب ژاول

* شیرهای صنعتی در تماس با انواع موادشیمیایی

* فلنج های صنعتی در تماس با انواع موادشیمیایی

* انواع تجهیرات صنعتی

درباره ما

هدف این شرکت ارائه کلیه خدمات مشاوره، طراحی، ساخت، راه ­اندازی، راهبری، آموزش و تامین کالای موضوع شرکت با توجه به آخرین تکنولوژی در دسترس توسط نیروهای متخصص خود می­باشد. مشتریان شرکت کلیه افراد حقیقی و حقوقی جامعه در بازارهای ملی و منطقه ­ای می­باشد، اگر چه می­کوشیم هیچگاه فرصت­های بازارهای کشورهای منطقه را از دست ندهیم.

سایر موضوعات

نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *