ایمن آب

دستگاه آب شیرین کن مرغداری

دستگاه آب شیرین کن مرغداری

دستگاه تصفیه آب دام و طیور

واحد های آب شیرین کن به روش اسمز معکوس در صنعت مرغداری

امروزه مرغداری در کشور ما یک صنعت کاملا حرفه‌ای قلمداد می‌شود، با توجه به پیشرفت‌های صنایع تجهیزات مرغداری جهت تولید بالای طیور، تصفیه آب مرغداری امری ضروری به شمار می­‌رود.

کامل ترین و متداول ترین روش برای تصفیه آب این واحدها استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب صنعتی اسمز معکوس می‌باشد. مرغداران در رابطه با آب خوراک طیور دارای مشکلات فراوانی هستند، از جمله: املاح محلول جامد (TDS) و وجود باکتری ها و میکروارگانیسم ها در آب خوراک هست که املاح بالا باعث بروز مشکلاتی از جمله کاهش حلالیت در آب می‌شود، این امر باعث می شود داروها به طور کامل در آب حل نشوند و در ته تانک دارو، بصورت ژلاتینی رسوب دهند که موجب به هدر رفتن قابل توجهی دارو می گردد، همچنین گرفتگی لوله ها و مسیر آب رسانی به خاطر رسوب گرفتگی یکی از معضلات مرغداران می‌باشد.

میزان بالای املاح محلول (TDS) در آب بیشترین اثر را بر روی میزات درصد تلفات طیور داشته است.

آب تولید شده توسط دستگاه‌های آب شیرین کن اسمزمعکوس RO پس از گذراندن فرآیندهای مختلف فیلتراسیون ( پیش تصفیه) در مرحله آخر عبور از غشاهای (ممبران) اسمز معکوس کیفیت مورد نظر ( طبق استانداردهای آب آشامیدنی طیور) را برای مرغداران فراهم می سازد که این امر باعث بالا رفتن سلامت و کاهش تلفات طیور می گردد.

شرکت ایمن آب کاژه متخصص در طراحی و ساخت واحدهای تصفیه آب صنعتی می باشد که توانسته است خدمات مربوط به تولید واحدهای آب شیرین کن صنعتی RO به روش اسمز معکوس را در صنعت دام و طیور به مرحله اجرا در آورد.

Facebook
Twitter
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 9 =

سایر موضوعات
خرید دوزینگ پمپ مواد شیمیایی
قطعات و تجهیزات

پمپ تزریق مواد شیمیایی

پمپ تزریق مواد شیمیایی یا همان دوزینگ پمپ به معنای تزریق قطره ای، ناپیوسته اما دقیق است. به عبارتی دوزینگ، افزودن قابل کنترل یک محلول

ادامه »