ایمن آب

قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی ( 1403 ) + خرید با تخفیف ویژه

قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی ( 1403 ) + خرید با تخفیف ویژه

قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی

فیلتر ممبران چیست؟

قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی :فیلتر ممبران جزء جدایی ناپذیر دستگاه تصفیه آب صنعتی است. یک غشای نیمه تراوا است که به عنوان یک مانع در برابر آلاینده‌ها عمل می‌کند، آن‌ها را در فیلتر به دام می‌اندازد و به آب تمیز اجازه عبور می‌دهد. معمولا از مواد پلیمری مانند پلی اتیلن یا پلی پروپلین ساخته می‌شود و می‌تواند در انواع سیستم‌های فیلتراسیون استفاده شود. این فیلتر غشایی می‌تواند برای حذف مواد جامد محلول و مواد آلی استفاده شود، همچنین باکتری‌ها و تک یاخته‌های آب را می‌تواند فیلتر کند. استفاده از این فیلتر کارایی کلی یک سیستم تصفیه آب را بهبود می‌بخشد، نسبتا ارزان قیمت است و آن را به یک راه حل مقرون به صرفه برای تصفیه آب صنعتی تبدیل کرده است. طول عمر بالایی دارد و در صورت نیاز، به راحتی قابل تعویض می‌شود. آن‌ها برای عملیات‌های صنعتی که نیاز به فیلتر کردن حجم زیادی از آب به سرعت و به طور موثر دارند، گزینه عالی است. 

قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی

انواع فیلتر ممبران بر اساس آب ورودی

قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی به انواع آن بستگی دارد. فیلترهای ممبران بر اساس آب ورودی در دو نوع SW و BW تقسیم‌بندی می‌شوند. فیلترهای ممبران SW و BW دو نوع اصلی از فیلترهای ممبران برای تصفیه آب صنعتی هستند. فیلترهای SW که آن‌ها را اولترا فیلتراسیون نیز می‌نامند در حذف باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر ذرات از آب بسیار موثر هستند. در حالی که فیلترهای BW که آن‌ها را اسمز معکوس نیز می‌نامند، در حذف یون‌های محلول همچون کلرید، سولفات و نیترات موثر هستند. فیلتر SW معمولاً زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که آب باید نسبتا تمیز و عاری از ذرات باشد، در حالی که فیلتر BW زمانی استفاده می‌شود که نمک‌زدایی دقیق‌تری مورد نیاز باشد. برای دزیافت کاتالوگ و خريد آب شيرين كن صنعتی کلیک کنید

انواع فیلتر ممبران بر اساس ظرفیت

از دیگر فاکتورهایی که در قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی تاثیر دارد، ظرفیت فیلتر است. فیلتر ۲.۵ اینچی یک فیلتر با کارایی بالا است که قادر به حذف ذرات کوچک به اندازه ۰.۱ میکرون است. این فیلتر به دلیل توانایی در کاهش آلودگی‌ها کل جامدات معلق و میزان کلر موجود در آب را تصفیه می‌کند. فیلتر ۴ اینچی برای فیلتر کردن ذرات بزرگتر استفاده می‌شود و فیلتر ۸ اینچی معمولاً برای فیلتر آب با حجم بالا استفاده می‌شود و قادر است ذرات کوچک به اندازه ۰.۰۲ میکرون را حذف کند. 

انواع فیلتر ممبران بر اساس ساختار

ساختاری که فیلترها دارند باعث می‌شود تا در قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی تاثیرگذار باشد. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان خرید و اطلاع از قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی با ما تماس بگیرید.

 

میکرو فیلتراسیون:

فیلتر ممبران MF که به نام میکرو فیلتراسیون نیز آن را می‌شناسند، می‌تواند ذرات معلق، باکتری‌ها و سایر آلاینده‌ها را از آب حذف کند. این فیلتر از الیاف بسیار ظریف با قطر منافذ کمتر از ۰.۰۱ میکرون تشکیل شده است. این اندازه منافذ کوچک حذف ذرات بسیار ریز و میکروارگانیسم‌هایی را که معمولاً توسط سیستم‌های فیلتراسیون معمولی حذف نمی‌شود، را آسان‌تر می‌کند. این فیلتر همچنین برای حذف کلر و سایر مواد شیمیایی از آب استفاده می‌شود. این فیلتر از یک غشا که می‌تواند پلی پروپلین یا پلی استر باشد تشکیل شده است، آب از غشا عبور می‌کند و هر ذره، باکتری و سایر آلاینده‌هایی که بزرگتر از اندازه منافذ غشا هستند را به دام می‌اندازد.

اولترا فیلتراسیون:

فیلتر UF که آن را به نام اولترا فیلتراسیون نیز می‌شناسند، از دیگر فیلترهای ممبران است. اولترا فیلتراسیون در دستگاه تصفیه آب صنعتی غشایی است که از فشار هیدرواستاتیک و یا فشار اسمزی برای جداسازی جامدات کلوئیدی و معلق استفاده می‌کند، این روش اغلب در تصفیه فاضلاب صنعتی استفاده می‌شود زیرا نسبت به روش‌های دیگر انرژی کمتری نیاز دارد. این فیلترها دارای اندازه منافذی در حدود ۰.۰۱ و ۰.۲ میکرون هستند که به طور موثر باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر جامدات معلق را از آب حذف می‌کنند. علاوه بر حذف آلاینده‌ها این فیلترها می‌توانند به کاهش رسوب و پوسته پوسته شدن سیستم‌های آب صنعتی کمک کنند.

نانو فیلتراسیون:

فیلترهای نانو فیلتراسیون را به نام NF نیز می‌شناسند. این فیلترها یک راه حل بسیار کارآمد و مقرون به صرفه هستند که برای تصفیه آب‌های آلوده استفاده می‌شوند. این فیلترها از فناوری نانو برای حذف ذرات معلق، باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر آلاینده‌ها از آب استفاده می‌شوند. می‌توان آن را در طیف گسترده‌ای از کاربردها از جمله تصفیه آب آشامیدنی، تصفیه فاضلاب و فراوری مواد غذایی استفاده کرد. این فیلتر قابلیت اطمینان بالایی را در عین طول عمر طولانی ارائه می‌دهد. این فیلتر می‌تواند برای حذف انواع مواد شیمیایی و مواد معدنی محلول از آب استفاده شود، به طور موثر فلزات سنگین، ترکیبات آلی و سایر آلاینده‌ها را از آب حذف می‌کند. روشی کارآمد برای حذف مواد جامد معلق و ذرات کلوئیدی از آب است.

فیلتر اسمز معکوس:

فیلتر اسمز معکوس که آن را به نام RO نیز می‌شناسند برای حذف کلر، فلزات سنگین و سایر ترکیبات مضر طراحی شده است. یک راه موثر برای اطمینان از آب آشامیدنی تمیز و سالم است. آب به دست آمده عاری از کلر، فلزات سنگین و سایر آلاینده‌ها است که آن را برای نوشیدن مناسب می‌کند. در کاربردهای مختلف از مصارف صنعتی تا آشامیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مصارف صنعتی به آبی نیاز دارند که نه تنها عاری از آلاینده‌ها باشد، بلکه عاری از میکروارگانیسم‌ها نیز باشد، فیلتر اسمز معکوس توانایی حذف همه ذرات را دارد. این فیلترها که برای سیستم‌های فشار بالا طراحی شدند می‌توانند برای کاربردهای خاص سفارشی شوند. نگهداری از آن‌ها آسان است و می‌توانند تا سال‌ها مقاومت داشته باشند.

قیمت فیلتر ممبران

قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع آب ورودی به فیلتر، ساختار فیلتر و ظرفیت فیلتر بستگی دارد. از جمله موارد دیگر کیفیت فیلتر است، یک عامل اصلی که می‌تواند بر قیمت تاثیر مستقیم بگذارد. قطعاً فیلترهایی که کیفیت بالایی دارند، فیلتراسیون را بهتر انجام می‌دهند. از نظر سایز، فیلترها در سایزهای مختلفی متناسب با دستگاه تصفیه آب تولید می‌شوند که هرچه میزان سایز فیلترها بزرگتر باشد، قیمت آن‌ها بالاتر خواهد بود. جنس و برند از دیگر فاکتورهایی هستند که در قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی و قیمت فیلتر ممبران تاثیرگذار هستند.

قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی

سخن پایانی

ایمن آب کاژه در حوزه تصفیه آب و فاضلاب، اقدامات مهمی را انجام داده است. با همکاری متخصصان و مهندسین فعال در این حوزه، انواع سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب را طراحی، ساخته، اجرا و راه اندازی کرده است. توانسته‌ایم به عنوان یکی از تامین کنندگان معتبر مواد شیمیایی مصرفی در صنعت آب و فاضلاب، بهترین مواد را از برندهای معتبر خریداری و به فروش برسانیم. تضمین کیفیت، قیمت‌های مناسب، گارانتی و خدمات پس از فروش از جمله تعهدات مجموعه ما به خریداران محترم است. برای اطلاع از قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی ، خرید آنتی اسکالانت و قیمت آنتی اسکالانت با کارشناسان ایمن آب در ارتباط باشید.

5/5 - (6 امتیاز)
Facebook
Twitter
LinkedIn

9 دیدگاه دربارهٔ «قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی ( 1403 ) + خرید با تخفیف ویژه»

سلام وقت بخیر
قیمت ممبران با توجه به قیمت ارز متغیر هست
لطفا برای اطلاع از قیمت روز ممبران با شماره های شرکت تماس بگیرید.
با تشکر

آیا فیلتر ممبران روی قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی تاثیر دارد ؟

وقت شما بخیر
قیمت ممبران با توجه به قیمت ارز تغییر میکنه
لطفا برای اطلاع از قیمت روز از طریق تلفن های شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا شماره تماس خودتون رو برامون ایمیل بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .

با سلام و وقت بخیر
لطفا لیست قیمت ممبران تصفیه آب صنعتی روز رو برام بفرستید
ممنونم

سلام وقت بخیر قیمت ممبران به روز هست لذا لطف بفرمایید با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان فروش قیمت رو در اختیار شما قرار بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 8 =

سایر موضوعات