ایمن آب

مخازن frp / اف ار پی

مخازن frp / اف ار پی

مخزن های FRP از جمله مخازن پر مصرف در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می­باشد، مخازن FRP از دو جداره تشکیل شده است که لایه داخلی آن از جنس پلی اتیلن و جداره بیرونی آن از فیبرهای تقویت شده با الیاف میباشد که تحمل فشار 10 بار را دارا می­باشند.

از ویژگی و نکات مهم مخازن FRP می­توان به سبک و مستحکم بودن، مقاوم در مقابل خوردگی و مواد شیمیایی، عمر بالا نسبت به دیگر مخازن، آب بندی آسان و مطمئن و چندین مزایای دیگر اشاره کرد.

مخازن FRPدر صنعت آب و فاضلاب با عناوین فیلتر شنی، فیلتر زغالی، ستون میکسبد، دیونایزر و سختیگیر رزینی مورد استفاده قرار میگیرد.

مخازن وارداتی شرکت ایمن آب کاژه در ابعاد و ظرفیت های مختلف به عنوان پیش تصفیه واحدهای آب شیرین ­کن اسمزمعکوس می باشند که قابلیت نصب شیرهای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک از بالا و پهلو (Side Connector) را دارا می­باشند.

به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر موضوعات
آنتی اسکالانت
مواد شیمیایی

آنتی اسکالانت

https://imenab.org/wp-content/uploads/2021/08/BG01_3-2.mp4 مواد بازدارنده رسوب در واحدهای آب شیرین کن اسمز معکوس ( آنتی اسکالانت)  رسوبات، پوشش هایی از مواد معدنی محلول در آب هستند که

ادامه »
مواد شیمیایی

کلرورفریک

کلرورفریک انتخابی بهتر و منعقد کننده ای برتر در صنعت تصفیه آب و فاضلاب کلرورفریک چیست؟ کلرورفریک که به نام های فریک کلراید یا کلرید

ادامه »